Akademia fryzjerska Biłgoraj – udział w targach.

Akademia fryzjerska Biłgoraj – udział w targach.

Akademia fryzjerska Biłgoraj – udział w renomowanych targach

Tak jak już wspomniałyśmy w naszym pierwszym artykule. Akademia Fryzjerska Biłgoraj na etapie projektu planowania naszej działalności postawiła sobie jasne cele do zrealizowania. Pierwszym z nich jest rozwój, aby w jak najlepszy sposób móc obsłużyć naszych Klientów. Drugim natomiast, który jest absolutną nowością to utworzenie profesjonalnego miejsca dla Panów. Jakim niewątpliwie będzie Barber Shop w Biłgoraju. Dlatego aby konsekwentnie dążyć do ich realizacji personel Akademii cały czas stawia bardzo duży nacisk na swój rozwój zawodowy. Z tego powodu bierzemy udział w najbardziej renomowanych warsztatach, szkoleniach czy też targach odbywających się na terenie całego kraju.

Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne w Ptak Warsaw Expo.

22 września 2019 roku Akademia Fryzjerska Biłgoraj wzięła udział w Targach, które odbyły się w Ptak Warsaw Expo. Przede wszystkim należy podkreślić, że były to największe Targi Beauty w Polsce. Pikanterii dodaje fakt, że również największe w środkowej części Europy. Aktualne trendy fryzjerskie, pokazy najnowszych produktów kosmetycznych i fryzjerskich to tylko niektóre z nich. Ponad 550-ciu wystawców z 28 państw pokazujących przegląd 850 marek zdecydowanie robi wrażenie… Zachęcamy również do odwiedzenia strony eventu, gdzie znajdą Państwo masę ciekawych informacji. Aby przejść do strony kliknij tutaj.

Spotkanie z ikonami fryzjerstwa w Polsce.

Dla personelu Akademii udział w tak zaawansowanych targach jest ogromną skarbnicą wiedzy. Ponadto możliwość oglądania największych ikon fryzjerskich w akcji to dodatkowo pozytywne przeżycia a przy tym kolejny krok do osiągnięcia naszego celu jakim jest wznieść fryzjerstwo Biłgoraj w „Nowy Wymiar Fryzjerstwa„.

Wśród ikon polskiego fryzjerstwa którzy raczyli nas pokazami, doświadczeniem i dobrymi praktykami byli m.in.:

Nie zabrakło również Barber shopu.

Dużym wrażeniem a także sporą lekcją, aby jeszcze bardziej przygotować się do otwarcia sekcji Barber Shop w naszym salonie w Biłgoraju było obserwowanie Piotra Staszewskiego w akcji. Jest On złotym medalistą „Mistrzostw Świata Barberów”. Piotr jest również Ambasadorem kosmetyków firmy Barbieri Italiani, na których również będziemy pracować w naszej Akademii.

Podsumowując.

Akademia Fryzjerska Biłgoraj poprzez udział w targach Beauty Polska rozszerzyła swoją wiedzę zarówno z dziedziny fryzjerstwa, Barber Shop jak również z dziedzin kosmetyki poznając najnowsze światowe trendy i rozwiązania. Niewątpliwe były to jedne z największych targów w jakich mogłyśmy wziąć udział.

Dla zainteresowanych: więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie również na stronie www.hairtrendy.pl