Akademia Fryzjerska Biłgoraj- otwarcie

Akademia Fryzjerska Biłgoraj- otwarcie

Akademia Fryzjerska Biłgoraj – otwarcie.

Akademia Fryzjerska Biłgoraj – Nowy Wymiar Fryzjerstwa pragnie Wszystkich poinformować, iż dużymi krokami zbliżamy się do otwarcia naszego Salonu. W obecnej chwili pracujemy nad designem wnętrza. Głównym założeniem jest, aby Klient czuł się dobrze i komfortowo w otoczeniu w którym oddaje się w nasze ręce. Dla nas również praca w warunkach, które same stworzyłyśmy przełoży się na późniejszą obsługę naszych Klientów. Jak również jest dodatkowym bodźcem zadowolenia, że to miejsce jest w 100% odzwierciedleniem naszej wizji.

Skąd pomysł na Akademię?

Otóż pomysł na założenie Akademii już od dłuższego czasu siedział w naszych głowach. Wielokrotnie podczas spotkań rozmawiałyśmy o tym, że niesamowicie byłoby stworzyć miejsce gdzie mogłybyśmy wzajemnie dzielić się spostrzeżeniami, doświadczeniem, poradą czy też dobrym słowem… Teraz Akademia Fryzjerska Biłgoraj powoli staje się faktem. Akademię tworzy personel wykwalifikowanych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem z dziedziny fryzjerstwa. Nieustannie rozwijamy swoje umiejętności, biorąc udział w przeróżnych szkoleniach w całej Polsce. Dzięki temu chcemy wprowadzić fryzjerstwo w Biłgoraju w tzw. „Nowy Wymiar Fryzjerstwa”.

Nasza oferta fryzjerska.

Akademia Fryzjerska Biłgoraj posiada indywidualną ofertę cennikową dla każdej z grup naszych Klientów:

Barber shop w Biłgoraju…

Jak już wspominaliśmy, jednym z naszych celów jest wprowadzić fryzjerstwo w Biłgoraju w tzw. „Nowy Wymiar Fryzjerstwa” bazując na nowościach i trendach wyznaczanych przez najlepsze salony na świecie. Pierwszym krokiem do tego jest utworzenie w naszej Akademii działu Barber Shop. Fraza Barber shop w Biłgoraju nie jest jeszcze dość często używana. Dlatego poniżej postaramy się przybliżyć i wyjaśnić znaczenie wspomnianego przez nas terminu.

Barber Shop – w bardzo wielkim skrócie można powiedzieć, że jest to profesjonalny zakład fryzjerski dla mężczyzn. W „Barber shop” zrobisz modną fryzurę i idealnie przytniesz brodę lub wąsy. Całkowite pozbycie się zarostu z twarzy, również należy do zadań profesjonalnego Barbera.

Akademia Fryzjerska Biłgoraj – gdzie nas znajdziecie?

Siedziba Akademii mieści się w Biłgoraju na ulicy Konopnickiej 38. Jest to główna ulica jadąc od Supermarketu Tesco w stronę ul. Wiejskiej. W sąsiedztwie mamy Przedszkole Bambini i zakład Mostostal. Szczegółową mapkę dojazdu do Salonu znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Otwarcie Akademii.

Z uwagi na trwające prace nad wnętrzem Akademii, na chwilę obecną jeszcze nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu otwarcie Salonu. Jednak już wkrótce poinformujemy Was o dacie otwarcia.