Akademia Fryzjerska Biłgoraj – warsztaty Barber Shop.

Akademia Fryzjerska Biłgoraj – warsztaty Barber Shop.

Akademia Fryzjerska Biłgoraj – warsztaty Barber Shop w Rzeszowie.

Dnia 01.09.2019 w Rzeszowie personel z Akademia Fryzjerska Biłgoraj wziął udział w warsztatach stricte poświęconych tematyce Barber Shop. Wydarzenie to było podzielone na 2 etapy. W pierwszym z nich Panowie Adam Więcek i Piotr Staszewski zafundowali nam świetny pokaz z dziedziny barberingu. Rangi wydarzeniu dodaje fakt, iż Pan Piotr jest sędzią fryzjerskim z międzynarodową licencją a także złotym medalistą „Mistrzostw Świata Barberów”. Dlatego oglądając jego występ, mogłyśmy wychwycić wiele różnych ciekawostek. W drugim natomiast etapie brałyśmy udział w warsztatach z zakresu fryzjerstwa męskiego.

Akademia fryzjerska Biłgoraj i przebieg warsztatów Barber Shop Rzeszów.

Aby wykorzystać w pełni potencjał spotkania, całość warsztatów przebiegała w charakterze pracy na modelach pod czujnym okiem Pana Adama i Pana Piotra. Główną tematyką jaka nam towarzyszyła było profesjonalne strzyżenie włosów i brody a także ich późniejsza stylizacja. Bardzo przydatnym elementem podczas szkolenia, okazała się rzeczowa pomoc specjalistów, którzy co chwilę podchodząc do nas służyli swoim doświadczeniem. Niejednokrotnie zdradzając ważne tajniki z zakresu fryzjerstwa męskiego. Dodatkowym atutem była możliwość przetestowania przez uczestników warsztatów linii kosmetyków do barberingu renomowanej firmy Barbieri Italiani. Dzięki temu jednogłośnie stwierdziłyśmy, że w naszym salonie Barber Shop Biłgoraj, ta marka będzie najbardziej odpowiednia dla naszych Klientów.

Kilka słów o firmie Barbieri Italiani.

Barbieri Italiani jest włoską firma pochodzącą z Bolonii. Marka ta została stworzona w hołdzie do starego rzemiosła. Celem firmy było zaprojektowanie produktów tak, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagającego klienta. Zdobyła ona uznanie, wśród najlepszych Barberów na świecie cechując się jakością jaką niezmiennie do dziś prezentuje.

Podsumowanie warsztatów.

Całe wydarzenie niewątpliwie dało nam sporą dawkę kolejnego doświadczenia, ażeby jeszcze lepiej przygotować się z otwarciem Barber Shop w Biłgoraj, jednocześnie spełniając oczekiwania naszych Klientów…

Aby zobaczyć więcej zdjęć przejdź do galerii Warsztaty Barber Shop Rzeszów.