Salon fryzjerski Biłgoraj udogodnienia dla klientów.

Salon fryzjerski Biłgoraj udogodnienia dla klientów.

Salon fryzjerski Biłgoraj – udogodnienia dla naszych klientów.

Salon fryzjerski Biłgoraj – udogodnienia dla naszych klientów. Niewątpliwie jednym z najważniejszych czynników wpływających na zbudowanie wzajemnego zaufania jest obsługa Klienta na najwyższym poziomie. Jednak w dzisiejszych czasach tylko profesjonalne podejście, może już nie wystarczyć… Kolejnym kluczowym aspektem może okazać się aranżacja wnętrza. Nasza Akademia Fryzjerska Biłgoraj zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiedni nastrój to podstawa.

Przede wszystkim estetyka i komfort.

Już na etapie projektu wystroju naszego salonu, chciałyśmy zadbać o każdy element estetyki i komfortu. Wygodne sofy które wzbogaciły naszą Akademię, często wpływają zbawiennie na okres oczekiwania (szczególnie dla osób starszych). Natomiast odpowiednia temperatura wewnątrz w porównaniu do warunków atmosferycznych zdecydowanie poprawi i umili Państwa samopoczucie. W naszym salonie jest zamontowana klimatyzacja która sprawia, że poczujemy delikatny chłód w upalne dni. Jednak gdy na zewnątrz jest zimno i nieprzyjemnie odczujemy miłe ciepło po wejściu do obiektu. Również mając na uwadze wygodę naszych Klientów. Akademia Fryzjerska Biłgoraj przygotowała kilka miejsc parkingowych. Nie zapomniałyśmy także o najmłodszych gościach naszego salonu. Dla nich został przygotowany specjalny mobilny samochodzik na którym są oferowane usługi przeznaczone dla dzieci. Dla naszych najmłodszych Klientów mamy także coś słodkiego! Przepyszne kruche cukierki „Krówki”. Zamówione specjalnie od lokalnego dostawcy.

Nasz Salon fryzjerski Biłgoraj to udogodnienia takie jak darmowe Wi-Fi czy TV.

Podczas oczekiwania na usługę, mają Państwo możliwość skorzystania z sieci Wi-Fi. Pozwoli ona choć na chwilę odpłynąć w świat cyfrowej rozrywki, która w dzisiejszych czasach jest dostępna na wyciągniecie ręki. Oczywiście dla naszych Klientów dostęp na terenie całego salonu jest darmowy. Osoby bardziej tradycjonalne lub chcące odpocząć od smartphone-ów, mogą odprężyć się przy TV.

Kawa i herbata w Akademia Fryzjerska Biłgoraj.

W trakcie oczekiwania na usługę personel Salonu Akademia Fryzjerska Biłgoraj zaproponują przepyszną dodającą energii kawę a także rozgrzewającą herbatkę która przeniesie nas w świat niezwykłych smaków.

Salon fryzjerski Biłgoraj oferuje również udogodnienia w postaci różnych możliwości rezerwacji wizyty.

Salon fryzjerski Biłgoraj oferuje również udogodnienia w postaci różnych możliwości rezerwacji wizyty. Mają Państwo do wyboru kilka elastycznych sposobów rezerwacji w Naszej Akademii.

  • ON-LINE – poprzez ikonkę „Zarezerwuj wizytę” którą znajdziecie w prawym górnym rogu na każdej naszej stronie www.akfryz.pl.
  • ON-LINE – poprzez naszego fan-page na Facebook w sekcji umów się na wizytę.
  • TELEFONICZNIE – poprzez bezpośredni numer telefoniczny do personelu recepcji Akademii Fryzjerskiej (+48 669 222 050)
  • NA MIEJSCU – poprzez ustalenie wizyty z Personelem Recepcji.